Mühendislik ve tıp çalışmalarının buluşmasından doğan Alman markası Birkenstock, son derece konforlu terlikler tasarlayarak tüm dünyada adından söz ettiriyor. Ayak sağlığına ve kaliteye maksimum seviyede önem veren marka, dünya genelinde terlik ve konfor dendiğinde ilk akla gelen isim haline geldi. Sadece doğal malzemeler kullanılarak üretilen Birkenstock terlik ve sandalet modelleri mantar tabanları ile de dikkat çekiyor.


Konforuna ve şıklığına düşkün kadınların seçimi olan Birkenstock kadın terlik modelleri yılın tüm trendlerini yansıtıyor. Şok emici özelliğe sahip olan tabanları sayesinde, gün sonunda yaşanan yorgunluk da minimum seviyeye iniyor.

 

Erkekler için de özel tasarımlar hazırlayarak, Birkenstock erkek terlik modellerinde de konforu ve şıklığı bir arada sunuyor. Markanın terlik modelleri günlük yaşamda kullanılabildiği gibi plajda kullanım için de uygun bir yapıya sahip.

 

Hangi modelin tercih edildiğine bağlı olarak Birkenstock terlik fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Arizona, Mayari, Gizeh ve daha birçok model terlik ve sandaletleri yıl boyunca sizlere en makul fiyatları sunarak, Birkenstock orijinal terlik modellerine avantajlı, güvenli ve ücretsiz kargo imkanı olan bir alışveriş ile sahip olmanızı sağlıyoruz.

1