Animal Farm adlı serisi ile ön plana çıkan ve tanınan marka Goorin Bros, yeni sezona ait olan şapka modelleri ile göz dolduruyor. Spor giyimi sevenlerin ve sportif şıklığı yakalamak isteyenlerin olmazsa olmazları arasında yer alan Goorin Bros şapka modelleri, çok yönlü kullanımı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.


Yaz mevsiminde kullanılan Goorins Bros şapkalar aynı zamanda kış aylarında da rahat bir şekilde kullanılıyor. Tarzını ve duruşunu aksesuarlar ile tamamlamayı tercih edenlerin ve spor yaparken de tarzından ödün vermek istemeyenlerin tercihi olan Goorin Bros şapkalar, her sezon kullanılabilir tarzları ile göz dolduruyor.


Güneşin zararlı ışınlarını tasarımındaki güneş siperliği ile engelleyen şapkaların arka kısımlarındaki özel fileler başınızın hava almasını da sağlıyor. Cildinizin rahat bir nefes almasını sağlayan şapkalar aynı zamanda terlemeyi önleyen kaliteli astar filelerden tasarlanıyor.


Goorin Bros Animal Farm serisi şapka modellerinde ayarlanabilir kayışlar da yer alıyor. Rahat bir kullanım sağlayan şapka modellerinin yan panellerinde hava kanallarının yer alması, saçlarınızın ekstra hava alabilmesini sağlıyor. Sizler de tarzınıza uygun olan Goorin Bros şapkaları seçerek, stilinizi sportif bir şıklık içerisinde tamamlayabilirsiniz.

1