1

Crocs Kadın Terlik


Bir terlik hem yılın modasına uygun, hem kullanışlı ve rahat, hem de maksimum konforlu olabilir mi? Şayet söz konusu terlik modeli Crocs bayan terlikleri arasındaysa tüm bu beklentileri fazlasıyla karşılayabilir. Şıklığından ödün vermeyen ancak konforuna da düşkün olan kadınlar için markanın en yeni terlik modellerini bir araya topladık.


Canlı renklerde dizayn edilen Crocs kadın terlik modelleri, üzerindeki havalandırma portları sayesinde tahriş, terleme ve kötü koku oluşumuna neden olmuyor. Cilt dostu olan terlikler iç ve dış mekanlarda keyifle kullanılabilir. Aynı zamanda suda batmayan ve yüzebilme özelliğine sahip olan bu tasarımlar havuz ya da deniz keyfinizi de taçlandıracaktır.

 

İki ya da üç renkli olarak dizayn edilen kadın terlikleri, dinamik duruşu ile de dikkat çekiyor. Renkli giyim stillerini benimseyenler için gayet şık bir tercih olabilecek terlikler, arka bölümüne kazandırılan kayış sayesinde bir anda sandalet konforunu yaşatabiliyor. Kolaylıkla temizlenebilen tasarımlar uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

 

Crocs kadın terliklerle birlikte Crocs Erkek Terlik ve Crocs Çocuk Terlik modellerimizi de inceleyebilirsiniz.