1 2 >

Crocs Kadın Terlik
 

Dünyaca ünlü terlik markası Crocs, kadın terlik kategorisinde ürettiği birbirinden renkli, şık ve konforlu Crocs kadın terlik modelleri ile kitlesini her geçen gün genişletiyor. Crocs terlik kadın modelleri, estetik ve işlevselliği bir araya getiren özellikleri ile yaz kış, yani dışarıda ya da mekan içinde fark etmeksizin kullanıcılarına geniş bir kullanım alanı sunuyor. Crocs bayan terlik çeşitleri, spor giyimde dahi estetiği ve tarz sahibi olmayı önemseyen, ancak konforundan ödün vermek istemeyen kadın kullanıcılar için onlarca model içeriyor.

 

 

Crocs Kadın Terlik Özellikleri
 

Crocs terlik özellikleri, özellikle işlevsellik noktasında kullanıcılarına büyük avantajlar sağlıyor. Crocs kadın sandalet ve terlik modellerinin, hafif Crocband formdan ve ayağı ve topuğu tam kavrayacak şekilde geri salınan topuk kayışı Croslite materyalden yapıldığı görülüyor. Crocs kadın terlik modelleri, sportif bir görünüm için tasarlanan şık orta taban şeridin yanı sıra, hafif ve rahat terlik yapısıyla da öne çıkıyor. Ayakların nefes almasını kolaylaştıran havalandırma portları koku oluşumunu önlerken, hafif ve suda batmaz özellik, özellikle havuz ve deniz kenarında keyifli bir kullanım sunuyor. Crocs bayan terlik modelleri, kısa sürede kuruyan yapıları ile dikkat çekerken, mükemmel şok emilimi ve ayak desteği ile öne çıkan Crocs Literide kadın modeli, ekstra hafif ve elastik yapısı ve yumuşak tabanı ile özellikle yürüyüşlerde keyifle kullanılabiliyor.

 

 

Crocs Kadın Terlik Modelleri

 

Crocs kadın terlik çeşitlerinde zengin bir renk çeşitliliği öne çıkıyor. Özellikle Crocs lila, Crocs kırmızı ve Crocs siyah seçenekleri, sevilen renkler arasında yer alıyor. Crocs’un kadınlar için ürettiği Crocs kadın sandalet, Crocs Crocband terlik, Crocs Swiftwater Sandal, Crocs Classic Lined Clog, Classic Hiker Clog ve Crocs Literide gibi çeşitli modellerin yanı sıra, erkeklere ve çocuklara özel olarak üretilen onlarca zengin Crocs terlik çeşidi de bulunuyor. Crocs erkek terlik kategorisi, konfor ve estetik arayan kullanıcılara zengin model seçenekleri sunarken, Crocs çocuk terlik kategorisi ise Crocs süsü uygulanabilen çocuk terlik modelleri ile çocuklar için de hem şıklık hem de hareket özgürlüğü sağlayan bir alternatif haline geliyor. Kadın terlik kategorisinin yanı sıra, erkek terlik ve çocuk terlik kategorilerinde de son derece güçlü seçenekler barındıran Crocs, yine kadınlara özel olarak ürettiği Crocs platform modelleriyle hem rahat hem de topuklu bir terlik arayan kullanıcıları da unutmamış oluyor.

 

 

Crocs Kadın Terlik Fiyatları
 

Crocs kadın terlik modelleri, temposu yüksek, uzun süre ayakta kalmayı gerektiren meslek dallarında çalışanlar için ilk akla gelen terlik ve sandalet çeşitlerini içeriyor. Crocs hemşire terliği olarak kullanılabilirken, yine aşçılık, servis sektörü, diş hekimliği ve doktorluk gibi hareketli mesleklerde de en çok tercih edilen terlik markalarından biri oluyor. Bunun yanı sıra, kadınlar için Crocs plaj terliği, Crocs parmak arası terlik ya da Crocs hastane terliği gibi çeşitli kullanım alanları da öne çıkıyor. Crocs, teknik ve estetik açıdan sahip olduğu özel işlevi ile terlik dünyasının en sevilen markalarından biri olduğunu kanıtlıyor. Sadece performans değil fiyat noktasında da kullanıcılarını tatmin eden marka, Crocs terlik fiyatları ile uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklı bir kadın terliği arayışında olan kullanıcıları tatmin ediyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR