1 2 >

Crocs Terlik Modelleri ve Fiyatları

 

Ayakları tam olarak kavraması ve uzun süreli kullanımda dahi hareket kabiliyetini önlememesi ile ön plana çıkan Crocs terlik modellerini tercih etmek isteyebilirsiniz. Terlik kullanımında sizin de önceliğiniz konfor ise markanın birbirinden şık tasarımlarına yönelmeniz, en doğru tercih olacaktır. Son derece hafif ancak bir o kadar da dayanıklı olan Crocs kadın terlik modellerini de sizlere geniş bir renk seçeneği ile sunuyoruz.

 

Üst bölümünde yer alan havalandırma portları sayesinde cildin nefes almasını sağlayan ve bu sayede kötü koku oluşumuna sebebiyet vermeyen Crocs erkek terlik modellerine de göz atabilirsiniz. Suda yüzebilme özelliğine sahip olan terlik modelleri, yaz tatillerinde havuz ve deniz keyfinizi taçlandırıyor.

 

Topuk bölümüne kazandırılmış olan kayış sayesinde bir ayakkabı rahatlığını sunabilen Crocs çocuk terlik modelleri ise çocukların terliklerle girdiği yoğun mücadeleyi tarihe gömüyor. Gayet konforlu ve keyifli bir kullanım sunan çocuk terlikleri iz bırakmayan tabanlıklara sahip. Aynı zamanda çabuk kuruma özelliği ile ayak sağlığını tehdit etmeyen terlik modelleri en sevilen renklerin buluşmasından doğan şıklığı yansıtıyor.

 

Kız ve erkek çocuklar için hazırlanmış olan Crocs çocuk terlikleri son derece kolay bir şekilde temizlenebiliyor. İki, üç ya da çok renkli terlik modelleri ile siz de ayaklarınızın konforunu taçlandırın. Günün yorgunluğunu çok daha az hissetmenizi sağlayabilecek terlik modelleri arasından beğendiğiniz modelini seçerek kolaylıkla sepetinize atabilirsiniz.

 

Crocs terlikleri; günlük kullanımın yanı sıra, sağlık personelleri (doktorlar, diş hekimleri, hemşireler) aynı zamanda aşçılar ve mutfak personelleri de sıkça kullanmaktadır. Bu nedenle Crocs hastane terliği ve Crocs mutfak terliği olarak da isimlendirilmektedir. Crocs terlikler; doktor terliği, hemşire terliği ve aşçı terliği olarak anılmaktadır.

 

En çok tercih edilen Crocs terlik modelleri; Crocband, Crocband Gallery ve Crocband Clog K.