1 2 3 >

Crocs Terlik Modelleri ve Fiyatları
 


Türkiye’de Nomadic Republic çatısı altında yer alan Crocs, tüm dünyada en çok tercih edilen terlik markaları arasında yer alıyor. Kendine has tasarımı, işlevselliği, konforu ve dayanıklılığı ile öne çıkan marka, erkek, kadın ve çocuk olmak üzere son derece geniş bir kitleye özel terlik modelleri üretiyor. Crocs terlik modelleri, sadece estetik ve tasarım değil ergonomi noktasında da fark yaratıyor. Gün içerisinde sokakta ya da evde veya yazın plajda ve deniz kenarında tercih edilebilen orijinal Crocs terlik çeşitleri, ayak sağlığına önem veren kullanıcıların favorisi haline geliyor. Crocs terlikler hem hareket özgürlüğü sağlamaları hem de uzun yıllar dayanıklı bir kullanım sunmaları nedeniyle her yaştan kullanıcı grubu için son derece popüler bir terlik seçeneği oluyor.

 

 

Crocs Erkek Terlik

Crocs erkek terlik modelleri, kaliteli ve sağlıklı hammadde kullanımı, dayanıklılık ve işlevsellik gibi öne çıkan özellikler sayesinde erkek terlik kullanıcılarına eşsiz bir alternatif sunuyor. Klasik Crocs terlik erkek modelleri, ayağı tam kavrayan ergonomik tasarım ve topuğa tam oturacak şekilde geri salınan topuk kayışıyla öne çıkıyor. Croslite malzemeden üretilen topuk kayışı ekstra konfor sunarken, kokuya dayanıklı erkek Crocs terlik modelleri ile yazın ayakta ortaya çıkan terleme ve koku sorunu da ortadan kalkmış oluyor. Bu terlikler, sportif bir görünüme sahip şık orta taban şeridi ile hem mekân içlerinde hem de dışarıda severek kullanılıyor. Crocs erkek sandalet ve terlik modelleri kolayca temizlenebiliyor ve kısa sürede kuruyor. Daha fazla nefes alabilme özelliği sunan havalandırma portları ile ayak sağlığı korunmuş oluyor. Crocs erkek ayakkabı ve sandalet modelleri, hafif ve rahat olmaları nedeniyle temponun yüksek olduğu bazı meslek dallarında çalışan kişiler için de doğru bir terlik seçeneği oluyor. Sürekli ayakta kalmak zorunda olan diş hekimi, doktor, servis görevlisi, aşçı ya da mutfak görevlisi gibi çalışanlar, Crocs’un erkek terlik modelleri ile aradıkları konfora kavuşmuş oluyor.

 

 

Crocs Kadın Terlik


Crocs kadın terlik modelleri hem renk ve desen seçenekleri hem de hafiflik ve rahatlık gibi faktörler nedeniyle yine en sevilen kadın terlik kategorileri arasında yer alıyor. Hafif ve iz bırakmayan tabanlıklar yoğun bir tempo ile çalışan ve uzun süre ayakta kalan kadın kullanıcılar için eşsiz bir alternatif haline geliyor. Su dostu olan, suda batmayan kadın Crocs terlik modelleri, aynı zamanda çok kısa sürede kuruyarak tekrar kullanıma hazır hale geliyor. Crocs Literide Clog terlik modeli mükemmel şok emilimi ve ayak desteği ile özellikle yürüyüşlerde tercih edilen bir başka özel Crocs modeli olarak öne çıkıyor. Crocs Literide kadın ve Crocs Literide erkek terlik modeli, hafif, elastik yapısı ve yumuşak tabanı ile aktif bir yaşam tarzı olan kullanıcılara hitap ediyor. Crocs’un kadın modelleri ve tüm genel Crocs Crocband terlik çeşitleri, yaz kış konfor ve estetik arayan kullanıcılar dayanıklı bir opsiyon oluyor.

 

 

Crocs Çocuk Terlik

Crocs markasının bir diğer sevilen kategorisini ise Crocs çocuk terlik modelleri oluşturuyor. Çocuk terlik markaları arasında kendine has tasarımı ve hareket özgürlüğü sunan teknik özellikleriyle öne çıkan Crocs, gelişim çağındaki çocukların ayak sağlığı gözetilerek üretiliyor. Oyun oynarken çocuklara maksimum hareket özgürlüğü sunan marka, hafif malzemesi ile çok kolay yıkanıyor ve kısa sürede kuruyor. Crocs çocuk sandalet ve terlik modelleri dayanıklı malzeme kullanımı sayesinde uzun yıllar kullanıma da imkân veriyor. Çocuk kategorisinde yer alan terlikler birbirinden canlı renk seçenekleri ve Crocs süsü detayıyla da öne çıkıyor. Crocs jibbitz olarak da adlandırılan Crocs terlik süsü, bebek Crocs ve Crocs kids modellerine uygulanarak eğlenceli bir terlik tasarımı elde etmeyi sağlıyor. Crocs glitter, yani diğer adıyla simli Crocs modeli ise ışıltıyı seven çocuklar için eşsiz bir çocuk alternatifi olarak öne çıkıyor.


Crocs, sadece performans ve tasarım noktasında değil, fiyat skalasıyla da dikkat çekiyor. Fiyat seçenekleri, uzun yıllar sorunsuz kullanım sunan, ergonomik ve şık bir terlik markası arayışında olan kullanıcıları tatmin ediyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR