1

Crocs Çocuk Terlik
 

Crocs markası, Nomadic Republic çatısı altında sunulan dünyaca ünlü markalar arasında yer alıyor. Kadın, erkek ve çocuklara özel üretilen Crocs terlik modelleri; mekân içinde, şehirde, plajda ya da havuz başında hem konfor hem de stil arayan kullanıcıların uzun yıllardır gözde terlik ve sandalet seçeneklerinden birini oluşturuyor. Kaliteli, son teknoloji özellikleriyle son derece işlevsel, ergonomik ve estetik modellerden oluşan Crocs çocuk kategorisi, birbirinden renkli Crocs çocuk terlik çeşitleri ile ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

 

 

Crocs Çocuk Terlik Özellikleri
 

Çocuk Crocs modelleri, gün boyu hareket halinde olan çocukların ayak sağlığı ve konforu düşünülerek tasarlanıyor. Çocuk ayak anatomisi ve gelişimi merkeze alınarak üretilen Crocs çeşitlerinde ilk dikkat çeken özelliği, terleme, tahriş ya da kötü koku oluşumunu önleyen havalandırma portları oluşturuyor. Çocuk terlik modellerinin bir başka önemli özelliği ise sandalete dönüşebilmeleri olarak öne çıkıyor. Arka bölümde yer alan kayışın işlevsel kullanımı sayesinde terlikler istendiğinde hem kız hem de erkek çocukları için son derece şık birer Crocs çocuk sandalet modeline dönüşebiliyor. Üstelik terlik ve sandalet modelleri sadece çocuklar değil bebek sandalet ve bebek terlik modelleri ile daha küçük yaş grupları düşünülerek de üretiliyor. Crocs çeşitlerinde tasarımların son derece hafif ve esnek olması ve kolayca yıkanıp hızlıca kuruması önemli bir başka artı olarak öne çıkarken, kalın taban özelliği ise kumsalda batmadan yürüme konforu sunuyor.

 

 

Crocs Çocuk Terlik Modelleri

 

Crocs kadın terlik ve Crocs erkek terlik modellerinin yanı sıra birbirinden renkli ve eğlenceli çocuk terlik modelleri ile de büyük beğeni topluyor. Suda batmama özelliği ile denizde ya da havuzda terlik kaybetme sorununu ortadan kaldıran marka, çocukların favori renkleriyle üretiliyor. Tek renkten ya da iki ya da üç farklı rengin kombinasyonundan oluşan terlik modellerinde Crocband Sandal Kids ve Crocs Crocband Clog K gibi çeşitler öne çıkıyor. Crocs terlik modellerinde Crocs süsü detayı da en sevilen terlik özelliklerinden birini oluşturuyor. Crocs Jibbitz olarak da geçen birbirinden renkli Crocs süsleri, sade çocuk terlik modellerine kolaylıkla uygulanıyor ve eğlenceli modeller elde etmeyi sağlıyor. Crocs çocuk terlik ve sandalet modelleri tüm yaz çocukların özgürce hareket etmesini sağlıyor, hafif tampon ve konfor için tamamen kalıplanmış Croslite malzeme ile uzun yıllar rahat ve dayanıklı bir kullanım sunuyor.

 

 

Crocs Çocuk Terlik Fiyatları
 

Çocukların renkli dünyası düşünülerek tasarlanan, renk ve desen seçenekleri ile hem erkek çocuk hem de kız çocuk kategorilerinde favori terlik ve sandalet markalarından biri olan Crocs, tamamı orijinal modelleriyle sadece estetik değil kalite ve işlevsellik de sunuyor. Performans olarak kendini kanıtlayan Crocs çocuk terlik ve sandalet modelleri, fiyat noktasında da avantaj sunuyor. Hafif, dayanıklı, kolay yıkanan ve ergonomik bir çocuk terliği arayan ebeveynler, Crocs terlik fiyatları ile yüksek memnuniyet elde ediyor. Tüm dünyada en sevilen terlik çeşitlerini bünyesinde bulunduran Crocs Kids, konfor ve kendine has tasarım özellikleri ile beğeni toplamaya devam ediyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR