1

Crocs Çocuk Terlik

 

Gün boyunca hareket halinde olan çocukların ayak konforu elbette mühim! Çocukların ayak anatomisine uygun olarak dizayn edilen ve konforlu bir kullanım sunan Crocs çocuk terlik modellerini inceleyebilirsiniz. Farklı renk seçeneklerine sahip olan terlik modellerinin üzerinde havalandırma portları yer alıyor. Bu sayede terleme, tahriş ya da kötü koku oluşumu engellenerek sağlıklı bir kullanım imkânı sunuluyor.


Arka bölümünde yer alan ve onar yapıda olan kayış sayesinde istendiğinde bir sandalet gibi de kullanılabilen terlik modelleri hem kız hem de erkek çocukların kullanımı için ideal. Son derece hafif bir yapıya sahip olan tasarımlar, kalın bir tabana sahip olduğundan, kumsalda batmadan yürüyebilme konforunu da sunuyor.

 

Crocs çocuk terlikleri aynı zamanda suda batmadan yüzebilir. Denizde ya da havuzda terlik kaybetme derdinden kurtaran bu tasarımlar kolaylıkla temizlenebiliyor olmasıyla da beğeni alıyor. Kolay kuruma özelliğine sahip malzemelerden üretilen Crocs çocuk terlikleri, çocukların favori renkleri kullanılarak üretiliyor. İki ya da üç farklı rengi yansıtan modellere de göz atabilirsiniz.

 

Tamamı orijinal olan terlik modelleri için makul fiyatlar sunuyor ve kazançlı bir alışverişle çocuklarınız için en konforlu terlikler arasından seçim yapmanızı sağlıyoruz. Modellere göz atarak Crocs çocuk terlik fiyatları hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda Crocs erkek terlik ve Crocs kadın terliklerimizi inceleyebilirsiniz. Ücretsiz kargo fırsatı ya da yüz güldüren ödeme seçeneklerinden istifade ederek keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz. Beğendiğiniz modeli sepetinize eklemeyi unutmayın!