1

Crocs Erkek Terlik

Terlik modelleri arasında konfor beklentisini en üst seviyede karşılayan ve bu yönüyle konforuna düşkün erkeklerin öncelikli seçimi olan Crocs erkek terlik modelleri hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabiliyor. Hafif ve kullanışlı bir yapıya sahip olan terlik modellerinin karakteristik özelliği ise üzerinde bulunan hava portlarıdır. Cildin hava ile temasını kesmediği için tahriş, kızarıklık ya da kötü koku oluşumuna sebebiyet vermeden, sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.


Sizlere en yeni Crocs erkek terlik modellerini sunarken aynı zamanda markanın her dönem trend olan, klasikleşmiş modellerini de inceleme şansını sunuyoruz. Farklı renk seçenekleri eşliğinde inceleyebileceğiniz terlik modelleri suda batmama yani yüzebilme özelliğine sahip olmasıyla da beğeni alıyor. Havuzda ve denizde güvenle kullanabilirsiniz.

 

Arka bölümüne kazandırılmış olan kayış sayesinde, gerektiğinde bir sandalet konforunu da size yaşatabiliyor. Kayışlar oynar yapıda olduğundan altta ya da topuğa geçirilmiş şekilde kullanılabiliyor. Kalın tabanı kumsalda çok daha rahat yürümeyi sağlamak üzerine dizayn edilmiş durumda…

 

Crocs erkek terliklerle birlikte Crocs Kadın Terlik ve Crocs Çocuk Terlik modellerimizi de inceleyebilirsiniz.