1

Terlik modelleri arasında konfor beklentisini en üst seviyede karşılayan ve bu yönüyle konforuna düşkün erkeklerin öncelikli seçimi olan Crocs erkek terlik modelleri hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabiliyor. Hafif ve kullanışlı bir yapıya sahip olan terlik modellerinin karakteristik özelliği ise üzerinde bulunan hava portlarıdır. Cildin hava ile temasını kesmediği için tahriş, kızarıklık ya da kötü koku oluşumuna sebebiyet vermeden, sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.


Sizlere en yeni Crocs erkek terlik modellerini sunarken aynı zamanda markanın her dönem trend olan, klasikleşmiş modellerini de inceleme şansını sunuyoruz. Farklı renk seçenekleri eşliğinde inceleyebileceğiniz terlik modelleri suda batmama yani yüzebilme özelliğine sahip olmasıyla da beğeni alıyor. Havuzda ve denizde güvenle kullanabilirsiniz.


Arka bölümüne kazandırılmış olan kayış sayesinde, gerektiğinde bir sandalet konforunu da size yaşatabiliyor. Kayışlar oynar yapıda olduğundan altta ya da topuğa geçirilmiş şekilde kullanılabiliyor. Kalın tabanı kumsalda çok daha rahat yürümeyi sağlamak üzerine dizayn edilmiş durumda…


Son derece dinamik bir duruş sergileyen terlik modelleri kolay temizlenebilme özelliği ile de ön plana çıkıyor. Uzun yıllar renkleri solmadan ve deforme olmadan kullanabileceğiniz tasarımlar arasından dilediğiniz modeli hemen seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz. Makul seviyede olan Crocs erkek terlik fiyatları ve ücretsiz kargo fırsatlarının yanı sıra sizlere yüz güldüren ödeme seçenekleri de sunuyoruz. Ayak sağlığına düşkün olan erkekler için tasarlanan modeller tükenmeden, beğendiğiniz tasarımları sepetinize ekleyin!