1

Erkek Hasır Sandalet

Şehir içi günlük kullanıma uygun olan erkek ip sandalet modelleri, şıklığını büyük bir rahatlık ve konfor ile birleştirmek isteyen erkeklerin ilk tercihleri arasında bulunuyor. Tamamen el yapımı olan erkek ip sandalet modelleri, antibakteriyel özelliklere sahip bir şekilde dizayn ediliyor. İpli sandalet modelleri aynı zamanda herhangi bir şekilde kanserojen ve alerjen madde içermeden tasarlanıyor. 


Yaz aylarının sıcak havalarında ayaklarınızı serinletebileceğiniz erkek ip sandaletler, son derece hafif bir yapıya sahip olduğu için gündelik kullanımlarda ayağınızda ek bir ağırlığına yol açmıyor. Deniz ve havuz kenarı gibi nemli olan ortamlarda da kullanabileceğiniz erkek ipli sandalet modelleri hızlı kuruyan yapısı sayesinde daha konforlu bir kullanım imkanını sizlere sunuyor.

 

Suda batmayan ve hızlıca kuruyabilen erkek ip sandaletleri, güneş ışınlarına karşı dayanıklı malzemelerden üretiliyor. Bu durum, sandaletlerinizin renginin solmamasını ve daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

 

Erkek Halat sandaletlerimizin haricinde Kadın Hasır Sandalet modellerimizi, Çocuk Hasır Sandalet modellerimizi, Crocs Erkek Terlik ve Birkenstock Erkek Terlik modellerimizi de inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR