1

1920 yılında kurulan ABD’li şapka firması New Era, stil sahibi herkesin gardırobunda olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Hayatına sporu almakla kalmayıp bunu kıyafetleriyle göstermek isteyenler için çok özel tasarımlar yapan New Era özellikle ünlü beyzbol, Amerikan futbolu ve basketbolun en başarılı takımları için hazırladığı serilerle dikkat çekiyor.


New Era şapkalar, benzersiz tasarımlarıyla spor kültürünün ikonik takımlarına bir saygı duruşunda bulunuyor. Ünlü şapka tasarımcısı firma; Chicago Bulls, New York Yankees, Oakland Raiders, Los Angeles Dodgers gibi takımlar için hazırladığı tasarımlarla büyük ilgi çekmeyi başarıyor. New Era imzalı şapkaları kullananları markaya bağlayan en önemli şeyler ise hem farklı renk ve tasarım kombinlerinin kullanılması hem de modası asla geçmeyen bir şapkaya sahip olmanın verdiği özgüven..


Amerikalı ikonik şapka tasarımcısı, şık dizaynlara imza atmanın yanı sıra konfor ve sağlığı da öne çıkarıyor. Güneş siperliği sayesinde güneşin zararlı ışınlarını engelleyen şapkaların pamuklu ve doğal malzemesi sayesinde de yaz günlerinde terleme en aza indiriliyor. Kaliteli malzemesi sayesinde en sıcak günlerde bile hem güneşten korunmak hem de serin kalmak mümkün oluyor. Cildinizle dost malzemesi New Era’yı bir üst aşamaya çıkaran en önemli özelliği olmayı başarıyor. New Era şapkalar, aynı zamanda New Era cap olarak da adlandırılmaktadır.


New era şapka modelleri unisex olarak tasarlanmıştır ve hem erkekler hem de kadınlar için günlük kullanıma uygundur. Unisex oldukları için, New Era erkek şapka ve New Era kadın şapka modelleri ayrı ayrı sınıflandırılmamıştır.


Spor kıyafetlerini aksesuarlarla kombinlemeyi seven tarz sahiplerinin tercihi olan New Era imzalı şapkaları 3 taksit ve ücretsiz kargo imkânı ile hemen satın alabilirsiniz.