TESLİMAT & KARGO

 

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek? 

Siparişiniz Yurtiçi Kargo ile belirttiğiniz adrese gönderilecektir.

 

Siparişim ne zaman tarafıma teslim edilir?

www.nomadicrepublic.com'dan verdiğiniz siparişler en geç 48 saat içerisinde hazırlanarak kargolanacaktır.

 

Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra 2-7 iş günü içinde adrese teslim edilir. Herhangi bir yaşanabilecek problemden dolayı, Yılbaşı, bayram, özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeniyle, belirtilen süre bir miktar aşabilmektedir. Doğal afet, savaş, yangın, terör vb olağanüstü durumlarda teslimat süresi değişkenlik gösterebilir.

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi takip edebilmeniz için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Sitenin sağ üst kısmında bulunan ''Hesabım'' linkinden sisteme giriş yaptıktan sonra ''siparişlerim'' Linkine tıklayarak takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildiğinde, siparişinizin durumunu takip edebilmeniz açısından Kargo Takip Numaranız siparişinizin üzerine işlenmektedir.

 

Teslimat anında herhangi bir bedel ödeyecek miyim?

www.nomadicrepublic.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Müşterilerimiz, kargo teslimatında kesinlikle herhangi bir bir bedel ödemeyecektir.

 

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişiyi değiştirebilir miyim?

Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir.

 

Sipariş verdikten sonra teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Güvenlik nedeniyle banka onayını almış bir siparişin teslimat adresinin değiştirilmesi mümkün değildir. Eğer onaylanmış bir sipariş ise, siparişinizi iptal edip yeni bir sipariş vermeniz gerekmektedir.

 

Teslimatta gecikme olduğunda ne yapmalıyım?

"Siparişlerim" menüsüne giderek sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Eğer siparişinizin teslim edilmesi 7 iş gününü geçtiyse, 0850 8409015 no'lu telefondan müşteri ilişkileri yetkililerimize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

 

Kargo firması verilen adreste bana ulaşamadığı taktirde ne olur? 

Siparişinizin kargoya verildiğine dair bilgi e-postasını aldıktan sonra, kargonuzun hareketlerini görüntüleyebilir, teslimi hakkında Yurtiçi Kargo'dan bilgi alabilirsiniz. Kargo firması siparişinizi size teslim edebilmek için belirtmiş olduğunuz adreste sizi bulamaz ise haber kağıdı bırakacaktır. Şayet kargo firması, kargonuzu, 1 hafta içerisinde teslimatı tarafınıza yapamaz ise, gönderimiz, tarafımıza geri iade edilecektir.

 

Gönderileriniz tüm Türkiye'yi kapsıyor mu?

www.nomadicrepublic.com'dan tüm Türkiye'ye teslim edilmek üzere gönderim yapılmaktadır. Sadece Adalar bölgesine teslimat yapılamamaktadır.

 

Yurt dışına sipariş verebilir miyim?

Şimdilik sadece Türkiye sınırları içinde gönderim yapılabilmektedir. Yakın bir zaman diliminde Yurtdışı gönderilerimiz başlayacaktır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR